תוכנית הכשרת וליווי המשקיעים שלנו

תוכנית הכשרת וליווי המשקיעים שלנו נוצרה תחילה בשל פניות ממשפחה וחברים שביקשו שנסייע גם להם להשקיע בנדל״ן בארה״ב בדרך נכונה ובטוחה.

היום, לצד פעילותנו העיקרית ביזמות והשקעות נדל״ן, אנו מסייעים גם לאחרים להתחיל ולהשקיע בנדל״ן בארה״ב באופן הנכון והבטוח ביותר באמצעות תוכנית הכשרת וליווי המשקיעים הייחודית שלנו שנבנתה ודויקה מניסיוננו בהכשרה וליווי מוצלח של עשרות משקיעים.

התוכנית שלנו כוללת 3 רכיבים חשובים להצלחה

תוכנית עסקית

יש להכין ולפעול על פי תוכנית עסקית ארוכת טווח המותאמת אישית למצבכם הכלכלי הנוכחי והעתידי ולשאיפות הכלכליות העתידיות שלכם. רק כשמסמנים את מטרה ארוכת טווח באופן ברור ומבוסס עובדות מגיעים ליעד. גילינו שרבים מתקשים בעריכת תוכנית עסקית בעצמם ולכן נקדיש לכך מפגש מיוחד בו נשב אחד על אחד ונכין יחד חזון ותוכנית עסקית ארוכת טווח מותאמת אישית אליכם.

לימוד ושליטה בהשקעה

כדי להשקיע בנדל״ן בארה״ב חשוב להבין מה עושים ולא לסמוך באופן עיוור על יזם נדל״ן. לכן חשוב לרכוש את הכלים והידע על מנת לבחון בכוחות עצמכם את אזור ההשקעה, הנכס וכל היבטי העסקה כך שתוכלו להשקיע בביטחון מתוך מקום של ידע. גם הכשרה זו מתבצעת איתנו באופן ממוקד במפגשים אחד על אחד.

יצירת העסקה על ידי משקיע מנוסה

לא די בלימוד תיאורטי בלבד ולאחר מכן להישאר לבד ולנסות לייצר עסקה בכוחות עצמכם. פחות יעיל וחכם לנסות לייצר עסקה מוצלחת על ידי ניסוי וטעייה שגוזלת זמן יקר וכרוכה בעקומת למידה ארוכה ויקרה. גם אם מדובר בהשקעת הנדל״ן הראשונה שלכם בארה״ב חשוב שהנכס שתרכשו יהיה עסקה טובה ככל הניתן, תוך שתהנו מניסיון רב שנים שלנו שנצבר בעשרות עסקאות נדל״ן שביצענו ומהקשרים שלנו, כך שהנכס שתרכשו יעמוד בפרמטרים המחמירים שלנו בדומה לנכסים שאנו רוכשים לעצמנו.

מסלול התוכנית

שלב 1: תוכנית עסקית
ניפגש למפגש אחד על אחד בזום בו ננתח את מצבכם הפיננסי הנוכחי והעתידי ונבנה יחד תוכנית עסקית כיצד תוכלו להגיע לתיק נכסים מניב מנדל״ן בארה״ב ולהגשים באמצעותו את השאיפות הכלכליות העתידיות שלכם.
שלב 2: ידע והכשרה
ניפגש לשני מפגשים נוספים אחד על אחד בהם תלמדו את כל מה שאתם צריכים על מנת לשלוט בהשקעה שלכם בנדל"ן בארה"ב, תרכשו ידע וכלים פרקטיים כך שתוכלו להבין ולבחון עסקת נדל"ן בעצמכם ולא להיות תלויים באחרים. מכאן כבר אף אחד לא יוכל לעבוד עליכם ותדעו בדיוק מה אתם עושים ומה אתם קונים.
שלב 3: איתור העסקה המושלמת
אנו נאתר עבורכם הזדמנוית בשוק תוך שימוש בידע ובקשרים שלנו. אצלנו קונים רק עסקאות טובות מהסוג שאנחנו קונים לעצמנו- נכסים שעל פי התוכנית העסקית צפויים להניב לפחות 8% תשואה לאחר הוצאות הניהול והתחזוקה ונכסים שההשקעה הכוללת ברכישתם ובשיפוצם צפויה להיות על פי התוכנית העסקית לפחות 20% מתחת לשווי השוק של הנכס. במסגרת תהליך הרכישה נשלח סוכן לביקור וצילום הנכס, נעריך שיפוץ, ננהל משא ומתן ונגיש הצעות עד שנזכה בעסקה וכן נשלח חברת בדק בית שתוציא דו״ח מפורט על מצב הנכס. לבסוף אתם אלו שתחליטו אם לקנות את הנכס שנאתר או להמשיך לחפש נכס אחר. בשלב הזה אתם תוכלו לבחור עד כמה מעורבים תרצו להיות באיתור הנכס וניהול מו״מ ויש אפשרות למעורבות רבה ומלמדת של המשקיע
שלב 4: הרכישה בפועל
אחרי שהחלטנו לקנות את הנכס נלווה אתכם במהלך הסגירה המשפטית של הנכס ורישומו על שמכם, קבלת החזקה בנכס ועריכת ביטוח.
שלב 5: שיפוץ וניהול
לאחר השלמת רכישת הנכס נחליט יחד אילו עבודות כדאי לעשות בנכס למקסום דמי השכירות והקטנת תחזוקה שוטפת של הנכס, נכיר לכם קבלן וננהל את ההתקשרות והמעקב אחר העבודות עד השלמתם תוך שימוש בידע ובקשרים שלנו לביצוע שיפוץ נכון, מדויק ובעלויות נמוכות ככל הניתן וכמובן נכיר לכם חברות ניהול ונסייע בהתקשרות מולם ובבדיקת הדייר. גם בשלב זה תוכלו לבחור עד כמה להיות מעורבים ויש אפשרות למעורבות רבה ומלמדת של המשקיע.
שלב 6: חברת הניהול והשכרת הנכס
לאחר השלמת השיפוץ נכיר לכם חברות ניהול ונסייע בהתקשרות מולם ובבדיקת הדייר עד להשכרת הנכס ותשלום שכר הדירה הראשון.

יש לכם שאלות?

תוך כמה זמן אהיה בעלים של נכס?

אנחנו בוחנים רכישה של נכסים רבים באופן שוטף ורוכשים לרוב מספר נכסים בחודש ועל כן תהליך רכישת הנכס לרוב אורך מספר שבועות שכן אנחנו לא מתפשרים על טיב העסקה ורק אתה בוחר איזה נכס לרכוש.

כמה כסף צריכים כדי לרכוש בית בארה״ב?

בית קרקע פרטי בשכונה טובה יעלה בין 90,000-120,000$. מומלץ לרכוש את הנכס הראשון מהון עצמי כדי להשיג עסקאות טובות יותר. לאחר מכן ניתן למנף את ההון העצמי שהושקע בנכס לרכישת נכס נוסף.

באיזה אזור נרכוש את הנכס?

פעילות הנדל״ן שלנו בארה״ב נעשית בפרברי מטרופולין קליבלנד שבמדינת אוהיו בארה״ב שהינה מדינה רפובליקנית בה חוקי הגנת הדייר נוטים מאד לטובת בעלי נכסים.

מטרופולין קליבלנד דורג כמקום שני בארה״ב ביחס בין מחירי שכירות לעלות הנכס ומאופיין בהתנהגות מחירי בתים יציבה גם בזמני משבר, זאת על אף עליית ערך נכסים משמעותית בשנים האחרונות (למשל בפרבר יוקליד בה אנחנו רוכשים נכסים רבים הייתה עליית ערך נכסים שנתית ממוצעת של כ-15% בחמשת השנים האחרונות).

למה דווקא אצלכם ולא אצל חברות אחרות?

כי אצלנו תצא עם עסקה מצוינת שתרכש רק אם בהתאם לתחזית התוכנית העסקית היא תרכש בלפחות 20% מתחת לשווי השוק שלו ועם לפחות 8% תשואה שנתית לאחר הוצאות התחזוקה וניהול הנכס.


כי אצלנו אנחנו מתחייבים חוזית להיות נאמנים רק לך ולא להרוויח דבר מנותני שירותים אחרים כפי שלצערנו נהוג אצל אחרים.


כי אצלנו רק אתה תהיה הבעלים של הנכס שתרכוש ותוכל לשלוט על הנעשה בו ולא תהיה חלק מקבוצת רכישה גדולה בה תוגבל בנוגע לניהול הנכס ולמועד מימוש השקעתך.


כי אצלנו יש לך אפשרות להיות שותף לתהליך הרכישה ולצאת גם עם נכס וגם עם ידע וכלים להיות בטוח בטיב העסקה שביצעת.


כי אנחנו שלושה שכל אחד מומחה בתחומו והתקשורת מולנו היא אחד על אחד עם אחד מאיתנו. עיסוקנו המרכזי הוא השקעות נדל״ן ויש לנו הרבה סיפורי הצלחה שלנו ושל משקיעים שלמדו ורכשנו את הנכס הראשון שלהם יחד איתנו.

למה להשקיע בנדל״ן באופן ישיר

אנו מאמינים שאת הכסף המשמעותי בנדל״ן עושים בהחזקה לטווח ארוך. לכן אצלנו תשקיע בנכס שיהיה בבעלותך הבלעדית מתוך מטרה להחזיק את הנכס לטווח ארוך וליהנות מהיתרונות שבכך: עלייה לאורך שנים בשווי הנכס ובדמי השכירות ובעתיד עם לקיחת מינוף גם משחיקת והחזר המשכנתא. זאת בניגוד להשקעה קבוצתית בה ההשקעה היא לטווח קצר יחסית ולא נהנים מיתרונות אחזקת נדל״ן לטווח ארוך.

איך רוכשים נכס מתחת למחיר השוק

רכישת נכס מתחת למחיר השוק נעשית על ידי ניצול מצוקה או בעיה של המוכר שלנו הידע והיכולת לתת לו מרפא תמורת מחיר רכישה אטרקטיבי של נכס.

פעמים רבות המוכר זקוק למכור את הנכס מהר ובמזומן או שהנכס זקוק לשיפוץ משמעותי שאין ביכולת המוכר לבצע, במיוחד לא ברמת הדיוק והעלות שאנו נדע לבצע.

איתור נכס מתחת למחיר השוק דורש אם כן מאמץ רב הרבה יותר מאיתור נכס סביב מחיר השוק ולכן לא הרבה יזמי נדל״ן מציעים עסקאות כאלו למי שעובד איתם, אך הדבר בהחלט אפשרי ומשתלם מאד.

אם השקעה בנדל״ן כלכך רווחית מדוע אינכם משקיעים בנכסים בעצמכם

אנחנו קודם כל משקיעי נדל״ן בעצמנו.״ וזו עיקר פעילותנו. אנחנו מחזיקים בתיק גדול של בתים להשכרה בבעלותנו ומשתדלים מידי חודש לרכוש נכס נוסף לתיק שלנו. כמו כן אנו עוסקים בפרויקים של רכישה, שיפוץ ומכירה ברווח של נכסים באופן שוטף.

בשל הידע והקשרים שבנינו יש לנו את היכולת לנצל את המערכת שבנינו גם כדי לסייע לאחרים (כי איננו יכולים לקנות לעצמנו את כל העסקאות שבשוק) ולכן הקמנו גם את מסלול ההשקעה עבור אחרים שהינו סינרגטי לפעילות שלנו.

מי אנחנו

אנו שלושה שותפים שעוסקים בעשייה הנדלנית בעצמנו כבר כ-15 שנים. העבודה המשותפת איתכם תיעשה אחד על אחד עם אחד מאיתנו ולא מול ׳מנהל תיקי לקוחות׳. כל אחד מאיתנו אחראי על תחום אחר בפעילות החברה ופיתח מומחיות מעמיקה באותו תחום. אחד השותפים הינו עו״ד ובעל תואר במימון ומתמחה באיתור עסקאות, סגירה משפטית ומימון, שותף שני גר בארה״ב ומטפל בכל התפעול בשטח והשותף השלישי מתמחה בהיבט השיפוץ.

מהי תוכנית אסטרטגית ולמה היא חשובה

אנחנו מאמינים שהשקעה בנדל״ן כדי שתיעשה אגב תוכנית אסטרטגית שתעשה סדר במקום הכלכלי בו אתם נמצאים ולאן אתם שואפים להגיע בעתיד. יש לנו ניסיון רב בכך וכחלק מהעבודה המשותפת נשמח לסייע בכך במפגש אסטרטגיה.

רוצים לקרוא עוד תוכן מקצועי ומעניין?

הצטרפו לניוזטלר שלנו ותתעדכנו בתוכן שלנו בנושא נדל"ן בארה"ב

דילוג לתוכן